Pristatymas ir apmokėjimas

Visi užsakymai pradedami vykdyti tik po apmokėjimo gavimo.
Užsakymo gamyba trunka tris – penkias darbo dienas, priklausomai nuo užimtumo. Prašome tai įvertinti prieš atliekant užsakymą.
Jei užsakymo reikia greitai ir abejojate ar spėsite gauti, parašykite mums.

Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes vienu iš šių būdų:

Apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pinigus perveda į Pardavėjo nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti išankstiniu banko pavedimu ne vėliau kaip per 2 (dvi) dienas nuo užsakymo pateikimo Elektroninėje parduotuvėje momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai mokėtina suma įskaitoma į Pardavėjo sąskaitą banke. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

Atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Pinigus Pirkėjas perveda į elektroninės parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 3 (tris) valandas nuo užsakymo pateikimo Pardavėjui ir mokėjimo nurodymo suformavimo momento. Mokėjimas laikomas įvykdytu, kai Bankas Pardavėjui patvirtina, kad mokėjimo nurodymas įvykdytas sėkmingai. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

1. AR GAUSIU INFORMACIJĄ APIE UŽSAKYMO IŠSIUNTIMĄ/PARUOŠIMĄ ATSIIMTI?
Pasirinkus pristatymą per DPD kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu arba SMS pranešimu prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus pristatymą į Omniva ar LP Express siuntų savitarnos terminalus, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija siuntos atsiėmimui.

2. KOKIU LAIKU PRISTATOMOS PREKĖS? KAS JAS PRISTATO?
Pasirinkus DPD kurjerių tarnybą:
Siuntos yra pristatomos tik darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.
Kurjeris informuos skambučiu arba SMS pranešimu prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus DPD, Omniva ar LP Express siuntų savitarnos terminalą:
Siuntos į siuntų savitarnos terminalus išsiunčiamos per 2-4 darbo dienas.
Siuntas privaloma atsiimti per 3 kalendorines dienas nuo SMS gavimo apie Jūsų siuntos pristatymą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top